Informační schůzky - dny otevřených dveří

28.8.2023

Na začátek září jsme připravili dny otevřených dveří, abyste mohli získat informace o našich aktivitách.

První školní týden bude celý vyhrazen informačním schůzkám. Ukážeme vám nejen prostředí, ale především část obsahu našich kroužků. Můžete si vyzkoušet některé věci, které budeme na kroužcích dělat - samozřejmě nemůžeme vyzkoušet všechno, máme omezené množství času.

POZOR - klubovna bohužel není nafukovací, proto je počet návštěvníků omezen.

Návštěvu si prosím rezervujte na rezervační stránce, kterou jsme pro vás připravili. Odkaz je uveden níže a otevře se do nového okna. Na každou rezervaci počítáme s jedním dítětem a jedním rodičem (tedy dvě osoby). Pokud je vás více (například sourozenci), uveďte to prosím do poznámky nebo nás kontaktujte, abychom se mohli připravit, případně upravit počet volných míst.

Rezervace návštěvy

V levé části vyberte datum, v pravé potom čas. Ve všední dny je pouze jeden termín, o víkendu je jich více. Následně vyplňte vaše kontaktní údaje, abychom vám mohli poslat podrobnosti nebo vás kontaktovat v případě nenadálých změn. Uvedené údaje po skončení návštěvy smažeme.

Před odesláním ještě vyplňte, o jaký kroužek máte zájem a věk dítěte. Tyto údaje slouží k tomu, abychom mohli program návštěvy upravit a přizpůsobit.

Praktické informace

Kde

V naší klubovně v Záběhlicích, Před Skalkami II 184/5, Praha 10.

Kdy

po předchozí rezervaci

Pondělí 4.9. - pátek 8.9.: denně v 17:00

Sobota 9.9 a Neděle 10.9.: 9:00, 11:00, 14:00, 16:00

Jak provést rezervaci

Na rezervační stránce vyberte datum a čas a vyplňte kontaktní a další údaje.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙