Tábor

Vyvrcholením celoročních aktivit je tradiční letní tábor. Dva týdny plné her, dobrodružství a odpočinku pro děti školou povinné nejen z řad oddílových členů.

S kapacitou do 40 dětí je tábor spíše rodinného typu, kde se můžeme dětem individuálně věnovat. Samozřejmostí je kvalifikovaný personál včetně zdravotního dozoru a prvotřídní kuchyně.

POZOR, POZOR - Přihlášky 2020

I v letošním roce chystáme tábor. Ten se uskuteční na začátku prázdnin, a to v termínu 4.7. - 17.7.2020.

Přihlašování na tábor probíhá elektronicky na členských stránkách (jinde než zde). Do 30.3.2020 je přihlašování rezervováno pro loňské účastníky. Po této době zpřístupníme přihlášky i dalším zájemcům. Máte-li zájem, ozvěte se nám e-mailem na adresu tabor@divocikone.cz nebo telefonicky na číslo 777 046 340.

POZOR - e-mailová adresa tabor@divocikone.cz měla počátkem roku chybné nastavení. Máte-li pocit, že vám nikdo neodpovídá, pošlete nám prosím e-mail znovu.

Všem, kteří byli loni dorazí e-mail s instrukcemi pro přihlašování (přihlašování jsme od loňska nezměnili, ale předpokládáme, že pár informací bude nutné "občerstvit").

Změny v roce 2020

Zatím jediná známá změna se bohužel týká ceny. I letos jsme byli nuceni zdražit, a to na 3800,- Kč.

Vše ostatní zůstává v platnosti - viz níže.

Změny v roce 2019

V tomto roce nás příliš mnoho změn nečeká. Pravděpodobné jsou drobné změny v týmu vedoucích (jako každoročně se ne všem "zadaří").

Bohužel jsme opět museli přidat na ceně a tábor teď stojí 3 700,- Kč.

Po loňských dobrých zkušenostech zůstavají v platnosti nová pravidla: žádná elektronika (hlavně mobily a tablety) a žádné vlastní sladkosti (potraviny).

Změny v roce 2018

I v dalším táborovém roce nás čeká několik změn:

 • opět nás čeká drobná změna v teamu vedoucích - můžete se těšit na některé "staré známé". Letos si to lépe naplánovali a dorazí.
 • Věková a kapacitní omezení z loňského roku zůstávají v platnosti; do 30.3.2018 je přihlašování určeno pouze pro loňské účastníky, zbydou-li místa, mohou se přihlásit i další.
 • věnujte prosím zvýšenou pozornost novému způsobu přihlašování na tábor - podrobnosti obdržíte e-mailem
 • budeme mít dvě nová pravidla pro účastníky, tj. pro děti:
  • žádné mobilní telefony, tablety a podobná elektronika 
  • žádné vlastní potraviny (ani sladkosti)

Změny v roce 2017

Vzhledem k velkému zájmu o náš tábor je možné, že někoho rozesmutníme, ale takový je život - nemohou být všichni prezidentem :-). Takže co je nového v roce 2017:

 • bereme děti pouze do 15 let
 • s největší pravděpodobností nebudeme mít místo pro "nové duše" - ale nikdy neříkejme nikdy. Do 30.3.2017 je otevřeno pouze pro zvané, po 30.3.2017 otevíráme dveře všem, a to až do vyčerpání kapacity
 • čeká nás malá obměna vedoucích - ale o své známé nepřijdete, většina se jich přijede podívat alespoň na návštěvu

Změny v roce 2016

V roce 2016 nás čekají poměrně zásadní změny:

 • nebudeme organizovat "táborovou přípavku" pro děti předškolního věku
 • přihlašování na tábor bude řešeno elektronicky, papírové přihlášku rušíme (bez papírů se však bohužel stejně neobejdeme, pokusíme se je ale redukovat)