Jak na to - táborová sekce

Informace o táboře najdete v neveřejné táborové sekci. Níže je návod, který vám pomůže se v ní zorientovat.

Přihlášení a přístup

Na úvodní stránce vyplňte váš e-mail (do pole ID) a heslo do políček vlevo a klepněte na tlačítko Přihlásit se.

Je nutné použít e-mail, který jste uvedli do táborové přihlášky. Na jeho základě vám byl automaticky vytvořen účet. Heslo vám bylo zasláno e-mailem automaticky po vyplnění přihlášky. Pokud heslo neznáte, kontaktujte nás, zajistíme nápravu.

Přihlášení ke stránkám

Úspěšné přihlášení poznáte tak, že se levá část stránky změní a zobrazí se informace o přihlášeném uživateli společně s odkazem pro změnu hesla a odhlášení. Klepnutím na odkaz Změnit heslo můžete změnit vaše heslo, abyste nemuseli používat a pamatovat si automaticky vygenerované heslo.

Pod údaji o uživateli se zobrazí Rozcestník. Rozcestník obsahuje odkaz na táborovou sekci (v závislosti na vašich oprávněních může obsahovat i další odkazy). Klepnutím na odkaz Táborová sekce se dostanete do Táborové sekce.

Přechod do táborové sekce

Táborová sekce

V táborové sekci použijte nabídku v její horní části. Před táborem jsou pro vás podstatné zejména následující položky:

  • Základní informace
  • Přihlášky

Základní informace a Přihlášky

Základní informace

V části Základní informace najdete důležité informace o táboře a jeho organizaci. Pečlivě si je prosím přečtěte. Obsahují odpovědi na většinu vašich dotazů.

Použijte nabídku v levé části a projděte všechny její položky.

Základní informace

Přihlášky

V části Přihlášky najdete informace o přihlášce vašeho dítěte (vašich dětí).

Nejprve je třeba ze seznamu přihlášek vybrat konkrétní přihlášku. To provedete klepnutím na odkaz Výběr na řádku s přihláškou.

Výběr přihlášky

Následně jsou zobrazeny informace o stavu vybrané přihlášky. Klepnutím na tlačítka Informace o stavu a Zobrazit údaje můžete přepínat mezi dvěma režimy zobrazení přihlášky.

V režimu Informace o stavu vidíte, zda-li máte tábor zaplacen a zda-li máme zdravotní posudek vašeho dítěte. Zkontrolujte prosím, že je vše v pořádku, tedy zaškrtnuto. Pokud zaškrtnutí chybí, není položka dodána, tj. chybí nám např. platba či zdravotní posudek. 

Informace o stavu přihlášky

Po klepnutí na tlačítko Zobrazit údaje můžete vidět údaje uvedené do přihlášky. Pokud se něco změnilo nebo je uvedeno chybně, kontaktujte nás prosím. Údaje není možné měnit, úpravu může provést pouze správce (administrátor) na vaši žádost.

Údaje v přihlášce

Narazíte-li na nefunkční prvek stránek nebo budete-li mít nějaké nejasnosti, kontaktujte nás prosím.